Baletné
oblečenie

Doprava a platba

Spôsob dopravy a platby 

·         1.1. Ak nie je v kúpnej zmluve uvedené inak, spôsob dodania tovaru určuje predávajúci. V prípade, že je spôsob dopravy objednaného tovaru dohodnutý na základe požiadavky kupujúceho, nesie kupujúci riziko spojené s takým spôsobom dopravy, vrátane prípadných dodatočných nákladov za zvolený spôsob dopravy.

·        1.2. Odoslaním objednaného tovaru sa rozumie jeho odoslanie na adresu uvedenú kupujúcim pri vytvorení objednávky. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo pripočítať náklady na zaslanie tovaru kupujúcemu k sume objednávky podľa aktuálneho cenníka prepravcu. Objednaný tovar Vám zašleme

      a, Slovenskou poštou na dobierku – špedičné náklady sú 3,90  s DPH, nad hmotnosť 2 kg sa pripočítajú kupujúcemu  náklady na zaslanie tovaru  k sume objednávky podľa aktuálneho cenníka prepravcu ,o čom bude vopred informovať kupujúceho.

     b, Kuriérskou spoločnosťou UPC – SLOVENSKO - platba cez PAY PAL – špedičné náklady sú 4,90 € s DPH ,nad  hmotnosť 2 kg sa pripočítajú kupujúcemu  náklady na zaslanie tovaru  k sume objednávky podľa aktuálneho cenníka prepravcu,o čom bude vopred informovať kupujúceho.

      c, Kuriérskou spoločnosťou UPC – SLOVENSKO -  platba vopred prevodom na účet – špedičné náklady sú 4,90 € s DPH, nad hmotnosť 2 kg sa pripočítajú kupujúcemu  náklady na zaslanie tovaru  k sume objednávky podľa aktuálneho cenníka prepravcu,o čom bude vopred informovať kupujúceho.

      d, Kuriérskou spoločnosťou IN TIME – ČESKÁ REPUBLIKA - platba cez PAY PAL – špedičné náklady sú 7,90 € s DPH, nad hmotnosť 2 kg sa pripočítavajú kupujúcemu  náklady na zaslanie tovaru  k sume objednávky                podľa aktuálneho cenníka prepravcu o čom bude vopred informovať kupujúceho.

      e, Kuriérskou spoločnosťou IN TIME – ČESKÁ REPUBLIKA -  platba vopred prevodom na účet – špedičné náklady sú 7,90 € s DPH náklady na zaslanie tovaru  k sume objednávky podľa aktuálneho cenníka prepravcu o čom bude vopred informovať kupujúceho..

     f, Transport to Austria, Germany, Hungary, Poland (Courier service) – Advance payment / platba vopred na účet /- Shipping /špedičné náklady sú 11,90  € s DPH

     g, Transport to Austria, Germany, Hungary, Poland (Courier service) – Paypal Payment / platba cez  PAYPAL /-Shipping /špedičné náklady sú 11,90  € s DPH

     h, Transport to Austria, Germany, Hungary, Poland (Slovak post) – Advance payment / platba vopred na             účet /-  Shipping / špedičné náklady sú 6,90  € s DPH

       i, Transport to Austria, Germany, Hungary, Poland (Slovak post)–  Paypal Payment / platba cez                          PAYPAL /-  Shipping /špedičné náklady sú 6,90  € s DPH

       j, osobný odber – platba v hotovosti – si môžete vyzdvihnúť v sídle firmy LOOK, Strojnícka 61 A, Bratislava –              Ružinov – špedičné náklady sú 0,-€ s DPH

 

·         1.3. V prípade platby na dobierku pri prevzatí tovaru od prepravcu si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pripočítať náklady za vybavenie dobierky k sume objednávky podľa aktuálneho cenníka prepravcu.

·         1.4. V prípade požiadavky kupujúceho o zaslanie tovaru do zahraničia si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pripočítať k cene dopravy náklady za dopravu do zahraničia, o ktorých vopred upovedomí kupujúceho.

·         1.5. Prevádzkovateľ ponúka na výber z týchto spôsobov platby: bankovým prevodom po dokončení objednávky, na dobierku pri prevzatí tovaru od prepravcu, službou PayPal, v hotovosti pri osobnom odbere v kamennej predajni

·         1.6. Pri voľbe platby bankovým prevodom, uhradí kupujúci cenu objednávky pred jej vybavením na bankový účet prevádzkovateľa. Pre vybavenie objednávky je potrebné uhradiť platbu pod variabilným symbolom, ktorým je číslo objednávky a ktorý kupujúci získa pri dokončení objednávky. V prípade platby za tovar formou bankového prevodu sa považuje kúpna cena uhradená dňom pripísania príslušnej čiastky na účet predávajúceho.

·         1.7. V prípade platby na dobierku pri prevzatí tovaru od prepravcu si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pripočítať náklady za vybavenie dobierky k sume objednávky podľa aktuálneho cenníka prepravcu.

·         1.8. Pri voľbe platby cez službu PayPal bude kupujúci po dokončení objednávky presmerovaný na server tretej strany, kde bude vyzvaný k prihláseniu sa do svojho PayPal účtu. Po overení platnosti a dostatočného zostatku na PayPal účte bude objednávka potvrdená a kúpna cena bude odpočítaná z PayPal účtu kupujúceho.

·         1.9. Ceny ponúkaného tovaru a služieb sú uvedené vrátane dane z pridanej hodnoty (ďalej len „DPH“)

·      

V Bratislave dňa 1.8.2017


LOOK sport, s.r.o